שירות השמת קצין רכב

השמת קצין רכב במיקור חוץ תחסוך לארגונכם הרבה זמן יקר שעלול להתבזבז על חיפוש האדם האיכותי המתאים לתפקיד, והוצאות רבות הכרוכות במסגרת יחסי עובד-מעביד.

השמת קצין רכב במיקור חוץ – כי חבל על הזמן (שלכם)!!

יתרונות השמת קצין רכב

השמת קצין רכב במתכונת של מיקור חוץ עשויה לחסוך זמן יקר והוצאות מיותרות לכל ארגון שמחזיק צי רכבים.

בלופו ניהול ציי רכב אנו מוכיחים זאת כל פעם מחדש. החיסכון בזמן מתבטא גם בכך שאנו פוטרים אתכם מהחיפוש המייגע אחר האדם המתאים לתפקיד קצין רכב לארגונכם – כי הוא פשוט נמצא במאגרים שלנו.

בשלב הראשון אנו בוחרים בקפידה קציני רכב מוכשרים ואיכותיים, שמתאימים לסטנדרטים הגבוהים של לקוחותינו. בשלב שני אנו מתאימים קצין רכב לארגון ספציפי על פי הצרכים והדרישות שלו. אחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו מעידים על איכות כוח האדם שלנו ועל יכולת ההתאמה באופן פרטני לכל ארגון.

יחסי עובד-מעביד – עלינו!

גם במישור ההוצאות הכספיות, משתלם לקבל שירותי קצין רכב דרך חברת לופו במיקור חוץ. ההתקשרות המוצלחת הזו פוטרת אתכם מהעסקת קציני רכב In-House, הכרוכה בעלויות של עובד מן המניין. בלופו אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותיהם של קציני בטיחות בתעבורה / קציני רכב הטובים ביותר בתחומם, מבלי לשאת בהוצאות ובתנאים הסוציאליים של עובד חברה, ומבלי שתהיו קשורים ביחסי עובד- מעביד.

קצין רכב שהוא יועץ לכל דבר

בחברת לופו אנו מבצעים השמת קציני רכב בחברות, תאגידים וארגונים בהתאם להנחיות משרד התחבורה, תוך דגש על מתן שירותים למשתמשי הקצה. כחברה המתמחה בייעוץ להקמת ציי רכב אנו מקפידים לבחור קציני רכב עם "ראש גדול".

קציני רכב מטעמנו מבצעים, בנוסף לעבודת הניהול והאחזקה של צי הרכב, גם פעילות ענפה של ייעוץ למנהלי הארגון בכל הקשור לעולם התעבורה והרכב. הערך המוסף של קצין רכב איכותי שכזה ישתקף בניהול צי הרכב של הארגון ובכל הניואנסים הקשורים בו.

צרו עימנו קשר ותקבלו קצין רכב שיהיה יועץ התעבורה הפרטי שלכם, פנו אלינו בטלפון 09-766-2733 או באמצעות טופס צור קשר אתר.

השמת קצין רכב

Comments are closed.

Call Now Button