אמנת שירות – אנו מתחייבים, לופו ניהול ציי רכב

אמנת שירות של לופו משקפת את התחייבותנו להעניק לכל לקוח חוויית שירות מושלמת הכוללת שירות מקצועי, יחס אישי, אחריות ולויאליות.

לקוחות מרוצים הם המדד להצלחתנו/ אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו:

אמנת שירות - חוויית שירות מושלמת

שירות איכותי הוא ערך עליון בעינינו. לפיכך אנו פועלים לתת לכם מענה איכותי, אדיב, מקצועי ומהיר לכל פנייה. אנחנו כאן כדי לאפשר לכל לקוחותינו ליהנות מחוויית שירות מושלמת. אצלנו החיוך הולך יד ביד עם הפתרונות המקצועיים.

מקצועיות ואמינות

בלופו יש רק כוח אדם מקצועי ואיכותי! נשמח להעמיד לרשותכם את העובדים המיומנים והמנוסים ביותר, שעוברים הכשרות והדרכות מקיפות. אצלנו תהנו לאורך כל הדרך משירות אמין ואיכותי ללא פשרות.

יחס VIP לכל לקוח

להיות שם בשבילכם בכל עת – זו המטרה היומיומית שלנו. לפיכך, אנו מציבים כל לקוח במרכז פעילותנו, ופועלים בהתאם לצרכיו ולדרישותיו תוך שמירה על פרטיותו. יחס אישי וחם הוא חלק בלתי נפרד מחוויית השירות של לופו.

אחריות חברתית ולויאליות

צוות לופו פועל מתוך ערכים של אחריות אישית וחברתית, תוך עמידה בכל התחייבות ולוח זמנים שנקבעו והובטחו ללקוח. אנו רואים עצמנו כאחראים לכל צי רכב שמופקד בידינו, ומבצעים את כל הנדרש לאחזקתו התקינה ולהתנהלותו המיטבית.

אנו רואים אמנה זו כחלק מתהליך מתמשך של הטמעה ושיפור השירות שאנו מעניקים בחברתנו

על החתום: צוות לופו ניהול ציי רכב

זקוקים לשירותי קצין בטיחות בתעבורה ורוצים להכיר אותנו יותר טוב? אנו נשמח לעשות זאת, תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון 052-500-0850 ונשמח לתת לכם שירות כפי שהתחייבנו באמנת שירות שלנו, יותר קל לכם להשאיר הודעה, תוכלו לעשות זאת בטופס צור קשר שלנו באתר, מענה מובטח.

  • מתחייבים לשמירה על דיסקרטיות מוחלטת במהלך התהליך וגם אחריו כמובן.

אמנת שירות

Comments are closed.

Call Now Button