ליסינג תפעולי, מימוני והשכרה

בחירת המסלול המתאים לכם לגיוס רכבים הוא צעד ראשון וחשוב, שעשוי לחסוך לארגון בהוצאות חודשיות משמעותיות. ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני או השכרה? נשמח לייעץ לכם

בעל עסק, אם אתה מחזיק רכבים בעסק שלך אתה בטוח מודע למגוון הרחב של האפשרויות שהשוק מציע, לכל אפשרות הייתרונות והחסרונות שלה, לופו ניהול ציי רכב מספקת שירותי ייעוץ בנושא בחירת מסלול נכון לגיוס רכבים בחברה.

ליסינג תפעולי, השכרה או בכלל ליסינג מימוני

הצעד הראשון – בחירת המסלול הנכון

כבעלי עסק המחזיק צי רכבים, אתם ודאי מודעים לאפשרויות השונות שהשוק מציע לגיוס רכבים, וביניהן - ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני והשכרה. על מנת לבצע את הבחירה הנכונה, חשוב מאוד להכיר את היתרונות והחסרונות של כל מסלול ואת התאמתו לצרכיכם.

בחירה מושכלת ונכונה עשויה לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים מידי חודש. לפיכך, לפני שתסגרו עסקה, מומלץ שתיוועצו בנושא עם קצין בטיחות בתעבורה בעל ידע וניסיון בתחום. לופו ניהול ציי רכב בע"מ תעמיד לרשותכם את איש המקצוע, שיספק לכם  שירותי ייעוץ לבחירת המסלול האופטימלי לגיוס רכבים בארגונכם.
ועכשיו, רגע לפני שתיפנו לגייס רכבים, השקיעו מספר דקות לקריאת הסקירה הבאה. היא תוסיף להשכלתכם בתחום ותסייע לכם לבחור נכון בין ליסינג תפעולי, מימוני והשכרה.

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי מציע השכרה של רכב לתקופה בת 4-2 שנים, שבמהלכה הרכב נשאר בבעלות חברת הליסינג. אם תבחרו בליסינג תפעולי, חברת הליסינג תהיה אחראית על כל תחזוקת הרכב, החל מטיפולים, אגרת רישוי, ביטוחים, וכלה בגרירה וחילוץ.

כל זאת תמורת תשלום חודשי קבוע וידוע מראש. התשלום לחברות ליסינג תפעולי הינו גבוה יחסית, כיוון שכאמור העלויות כוללות את כלל הוצאות אחזקת הרכב. בתום תקופת ההשכרה יעמדו בפניכם 3 אפשרויות: לרכוש את הרכב, להחליפו ברכב חדש, או לסיים את העסקה ולהחזיר את הרכב לחברת הליסינג.

ליסינג מימוני

ליסינג מימוני מציע הלוואה לרכישת רכב תוך פריסת תשלומים על פני תקופת השימוש בו. בניגוד לליסינג תפעולי, במשך תקופת ההשכרה הרכב יישאר בבעלותכם, ואתם תישאו בהוצאות האחזקה השוטפות שלו. עלויות ליסינג מימוני נמוכות יותר מאלו של ליסינג תפעולי, משום שהמחיר נגזר מערך הרכב ומעלות מימונו, ואינו כולל את הוצאות האחזקה השוטפות שלו.

בתום התקופה יעמדו בפניכם שתי אפשרויות: להחליף את הרכב ברכב חדש בעסקת טרייד-אין ולהתחיל עסקה חדשה, או לרכוש את הרכב בתנאים מועדפים.

השכרה

אם אתם מעוניינים ברכב לתקופה קצרה בלבד, השכרה תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. חברות רבות בארץ מציעות את שירותי ההשכרה שלהן מתוך מאגר רחב של רכבים.

התשלום החודשי עבור  השכרת רכב אמנם יהיה גבוה מזה של ליסינג תפעולי או מימוני, אך מצד שני לא תהיו מחויבים  לפרק זמן כלשהו, ותוכלו לסיים את העסקה בהתאם לרצונכם וצרכיכם.

מידע חשוב - שווי רכב לצורכי מס בליסינג תפעולי, מימוני והשכרה

שווי המס לרכב הינו אחד הפרמטרים העיקריים אותם כדאי לשקול אם ליסינג תפעולי, מימוני והשכרה. כיום שיעור שווי השימוש ברכב לצורכי מס הינו ליניארי עבור כל סוגי הרכבים ועומד על 2.5%. שיעור מס  זה נגזר ממחיר המחירון של הרכב ולא ממחיר הרכישה שלו, כך שגם אם תרכשו את הרכב בהנחה, עדיין תצטרכו לשלם את המס ממחיר המחירון.

וטיפ לסיום - גם ציי רכב קיימים זקוקים לבדיקה

אנו ממליצים לכם לבצע בדיקת כדאיות גם עבור ציי רכב קיימים שברשותכם, ולא רק עבור ציי רכב חדשים. בדיקת כדאיות כזו עשויה לחסוך לכם בהוצאות חודשיות גבוהות.

עומדים לגייס רכבים לארגונכם?
פנו אלינו לייעוץ ומידע, ונשמח לתת לכם מענה עדכני על השאלה ליסינג תפעולי, מימוני והשכרה.

צרו קשר עם לופו שירותי קצין בטיחות בתעבורה
בטל` 09-766-2733  או באמצעות צור קשר

ליסינג תפעולי, מימוני והשכרה

Comments are closed.

Call Now Button