נהג מנכ”ל, שירותי נהג בוס בהתאמה אישית.

שירותי נהג פרטי לאנשי עסקים.

לופו ניהול ציי רכב מספקת שירותי נהג בוס בהתאמה אישית, זקוקים לנהג מנכ"ל? פנו לשירותי נהג אישי במיקור חוץ של חברת לופו ניהול ציי רכב.

כחלק משירותי החברה, אנו מספקים שירותי התאמת והשמת נהג צמוד לארגונים וחברות בארץ ובחו"ל, על ידי תהליכי איתור ומיון מקצועיים ומקיפים.

לופו מתמחה באספקת שירותי נהג פרטי לאנשי עסקים בכל המגזרים לגופים ציבוריים ופרטיים.
לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון - 09-766-2733 או דרך צור קשר (קישור לצור קשר). נשמח לעמוד לשירותכם.

נהג בוס, נהג מנכ"ל

נהג בוס במיקור חוץ - השכרת שירותי נהג מנכ"ל

יתרונות לשירותי נהג במיקור חוץ בארגון, כנהג בוס או נהג לייעול וארגון העבודה.

  • יחסי עובד מעביד - ישנם אינספור חוקים הקשורים ליחסי עובד מעביד, קצרה היריעה מלפרט, ברם ראוי לציין כי כאשר אתם מקבלים שירותי נהג בוס דרך חברת לופו, אתם מסירים מעצמכם את כל הפרוצדורות הקשורות ביחסים בין עובדים למעביד, החל בחוקים הקשורים להטבות, כגון: הבראה ופנסיה, דרך ימי חופשה ומחלה, וכלה בחוקים הקשורים לפיטורין בסיום העסקה.
  • ממלא מקום - כאשר אתם מגייסים עובד חברה, כאשר העובד, חולה, במילואים, ילד חולה, בחופשה וכולה. התפקיד אותו מאייש העובד נשאר ללא מענה; עד שהעובד יחזור לעבודה לא יהיה מי שימלא את מקומו, או לפחות לא יהיה מי שימלא את מקומו באופן מלא, כאשר אתם מקבלים שירותי נהג בוס דרך חברת לופו ניהול ציי רכב, אתם יודעים שגם כאשר עובד יוצא למילואים או לחופשה, תמיד יהיה לו ממלא מקום שמבצע את עבודתו בצורה מלאה.
  • גיוס והשמה - גיוס עובד במשרת נהג בוס היא משימה לא פשוטה, כל שכן במקרים של גיוס עובד למשרה חלקית או משרה זמנית, לופו ניהול ציי רכב מספקים שירותי נהג בוס למשרה מלאה, חלקית או זמנית.
  • השמת נהג בוס במיקור חוץ, אם בתפקיד נהג מנכ"ל ואם כמענה לשירותי נהג פרטי צמוד לגורמים ותפקידים אחרים בכל ארגון, הוא היום אמצעי ייעול ארגוני מקובל.
  • השימוש בשירותי נהג אישי מאפשרת ניצול זמן מיטבי/מירבי של בעלי תפקידים בארגון, ומסירה מכם את הצורך להתמודד עם עומסי תנועה ובעיות חנייה, כמו גם היכולת לנצל את זמני הנסיעות לקידום משימות או למנוחה של בעלי תפקידים בכירים בחברה.
  • נהג בוס יהיה אחראי על הטיפול ברכב ושמירה על נקיונו.
  • העסקת נהג בוס במיקור חוץ, ממקסמת את השימוש ברכב, בביצוע נסיעות מגוונות לצורכי חברה, כאשר בעל התפקיד אינו משתמש ברכב.
  • נהג בוס, ישמש את ממוניו בביצוע משימות שונות לפי דרישה, ובכך יתרום לייעול הזמן האישי שלהם, הן לצורכי עבודה, והן לצרכים אישיים.

ביצוע השמה לשירות נהג אישי, של חברת לופו - שירותי קצין בטיחות בתעבורה וניהול ציי רכב. מתרחש אך ורק לאחר תהליך מיון קפדני רב שלבי, אשר מבטיח כי הנהג אשר יבחר, ויותאם לכם, יהיה בעל הכישורים המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

מאפיינים משמעותיים נוספים הנדרשים מנהג מנכ"ל או נהג בוס צמוד

אנו בחברת לופו מקפידים כי כל מינוי נהג מנכ"ל או מינוי נהג פרטי לאנשי עסקים וגורמים אחרים, יהיה אך ורק של נהגים ייצוגיים, אמינים ודיסקרטיים אשר מתאימים לעבוד בצמוד לגורמים בכירים והמובילים בכל ארגון.

אנו שמים דגש על הפן האישיותי של הנהג אותו אנו מיעדים לכם. שירותי נהג פרטי צמוד מחייבים אופי סבלני ואדיב באופן בסיסי. השכרת נהג פרטי במיקור חוץ מחייב יכולות תקשורתית הן כלפי הבוס והן כלפי גורמים נוספים הן בארגון והן מחוצה לו. אנו שמים דגש על קיומן של תכונות המעידות על דייקנות ועמידה בלוחות זמנים קפדניים לצד היכולת להתמודד עם שינויים לא מתוכננים בלו"ז.

נהג בוס צמוד אשר הותאם במיוחד לך מהווה כלי משמעותי להפחתת העומס היומיומי שלך, הכרוך בשימוש ברכב הצמוד לכל צורך שהוא. השכרת נהג בוס במיקור חוץ מחברת לופו - מהווה נדבך נוסף במכלול השירותים לניהול ציי הרכב שלכם.

שירותי הסעה לאורחים מהארץ ומחו"ל

במקרים רבים מתעורר הצורך בביצוע נסיעות איסוף והחזרה של אורחים עסקיים, הן אורחים מהארץ והן אורחים המגיעים מחו"ל. כאשר קיימת משרת נהג בוס בחברה, נהג הבוס יכול לבצע נסיעות אלו, ואתם יכולים להיות בטוחים שהנהג מייצג את החברה באופן ראוי ומכובד.

זקוקים לנהג מנכ"ל? נהג בוס בהתאמה אישית? פנו לשירותי נהג אישי במיקור חוץ של חברת לופו ניהול ציי רכב. מתן מענה מקצועי לתהליך מיון והשמת נהג צמוד לארגונים וחברות מובילות.
אספקת שירותי נהג פרטי לאנשי עסקים. לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון: 09-766-2733 או דרך צור קשר באתר. נשמח לעמוד לשירותכם.

Call Now Button