לופו ניהול ציי רכב מספקת שירות ייעוץ לציי רכב לארגונים ולחברות, ייעוץ חד פעמי או מתמשך.

ייעוץ ציי רכב – למה ואיך?

ייעוץ רכב הוא שירות מבוקש וחשוב עבור כל ארגון שמחזיק צי רכבים. אומרים שעתידו של צי הרכב נקבע כבר בצעד הראשון. ייעוץ ציי רכב שניתן ע"י אנשי מקצוע, יאפשר להתחיל את הדרך עם הבחירות הנבונות, החוזה, המחירים והתנאים האופטימליים שייסגרו מול הספקים. חברת לופו ניהול ציי רכב מספקת ייעוץ ציי רכב מותאם לצרכי הלקוח, כך שכל אחד יבנה את צי הרכב המתאים ביותר עבורו.

ייעוץ ציי רכב יכול להינתן במסגרת של פרויקט חד פעמי או מתמשך - הכול בהתאם לצרכי הלקוח, תקציבו ורצונותיו. מטרת הייעוץ בכל היקף שיינתן הינה להביא לייעול מתמשך ולחיסכון מקסימלי, ע"י מתן שירות ייעוץ רכב ברמות הגבוהות ביותר בשוק הישראלי.

לופו תלווה אתכם בכל המישורים

בחברת לופו אנו מספקים ייעוץ לציי רכב בכל השלבים, על מנת שתוכלו לבצע את ההחלטות המושכלות והמוצלחות ביותר. בשלב הייעוץ הראשוני אנו אוספים נתונים בדבר הצי הקיים, בין אם מדובר ברכב אחד או ב-1,000 רכבים. אנו מאפיינים את הצרכים השימושיים להם נועד צי הרכב ומנתחים את סל ההוצאות, השירותים, הספקים, הנהגים והצרכים העתידיים. הייעוץ מתמקד במספר אפשרויות בחירה:

להישאר עם הצי הקיים - במקרים

בהם אנו מאבחנים כי הצי הינו במצב אופטימאלי, נספק טיפים לחיסכון ולייעול של צי הרכבים הקיים. תקבלו מאיתנו תחזית הוצאות שנתית להמשך הפעילות של צי הרכבים שלכם, ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שבמסגרת אחת מההוצאות הגדולות ביותר של עסקכם, אתם פועלים באופן חכם, יעיל וחסכוני.

למכור את רכבי החברה ולרכוש צי חדש

לפעמים הדבר הנכון ביותר הינו לבצע שינוי כולל בצי הרכבים. הסיבות יכולות להיות כלכליות או לצורך קידום העסקים ושיפור תדמית החברה. במקרים אלו, מומחי לופו יבצעו הערכות לגבי הצי הקיים, וימליצו לכם על הדגמים המתאימים עבור צי הרכבים שלכם. במסגרת ייעוץ רכב זה יוצגו בפניכם האופציות הקיימות לרכישה (רכב חדש, רכב משומש, רכב להשכרה זמנית, שינוי סוג רכב ועוד).

ליסינג תפעולי

ישנם מקרים בהם צרכי העסק, הנוחות והשירות, יצביעו כי הבחירה הנבונה ביותר היא להתחיל עם צי רכבים במסגרת ליסינג תפעולי. במקרה כזה נייעץ לכם בבחירת חברת הליסינג, תנאי החוזה, הגדרת סוג העסקה ובחירת ספקי רכב מובילים.

צי משולב

בצי רכבים סטנדרטי קיים שוני בשימוש ברכבים (רכבי סוכני שטח, רכבי הנהלה ורכבים ייעודיים). לפיכך נכון יהיה להתאים עסקה פרטנית לכל רכב. מומחי לופו יציגו בפניכם את האפשרויות הקיימות, ויספקו לכם המלצות בעזרתן תחזיקו בצי רכב יעיל, תקין, בטיחותי וחסכוני.

ייעוץ רכב בנושאים נלווים

ייעוץ לניהול נבון של צי הרכב אינו מחייב שינוי בצי עצמו. לפעמים החיסכון בהוצאות מגיע ממקורות נלווים לצי הרכב, כגון ספקים שונים כמו דלק, שטיפה, ביטוח, מוסכים, צמיגים ועוד, הסדרים עם כבישי אגרה, ואף ע"י הדרכת העובדים (נהלים ודרכי פעולה נכונות בתחום הרכב, מה לעשות ובאיזה מקרים, איך לשמור על רכב החברה וכו`).

אל תשברו את הראש – קבלו ייעוץ רכב מלופו - ניהול ציי רכב

למידע נוסף אודות ייעות לציי רכב פנו אלינו לטלפון 09-766-2733, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

תודה.

ייעוץ ציי רכב

Comments are closed.

Call Now Button