חשיבותו של קצין בטיחות בתעבורה

לופו נחשבת לחברה מובילה בתחום ניהול ציי רכב והשמת קציני בטיחות בישראל, ומעניקה גם שירותי ייעוץ לציי רכב, בכל קנה מידה. כל קציני הבטיחות שלנו עברו הכשרה.

התפקיד של קציני בטיחות בתעבורה הינו בעל חשיבות רבה, קצין בטיחות בתעבורה אינו ממונה רק על פיקוח וניהול צי הרכבים של הארגון אלא גם על שינוי בתרבות הנהיגה

קצין בטיחות בתעבורה – תפקיד מרכזי בתחום הנהיגה והרכב

לקציני בטיחות בתעבורה יש תפקיד מרכזי בענף הנהיגה והרכב בישראל. בארגונים המעסיקים אותם, קציני הבטיחות בתעבורה נחשבים לאוטוריטה ראשית בעלת היקף סמכויות נרחב בתחום הרכב.

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים רואה חשיבות רבה בתפקידם של קציני הבטיחות בתעבורה כמחוללי שינוי בתרבות הנהיגה בארגון בו הם מועסקים.

בסופו של דבר, הפעילות הכוללת של כל קציני הבטיחות בתעבורה בארגונים השונים, תורמת להתנהלות מתוקנת בעולם הרכב והנהיגה, וליצירת אקלים ארגוני תעבורתי רצוי.

קצין בטיחות בתעבורה במיקור חוץ – הרחבת התפקיד

קציני בטיחות בתעבורה המועסקים במיקור חוץ באמצעות חברות השמה ייעודיות, משמשים בארגונים בתפקיד נרחב יותר. במקרים אלה, נוסף עוד נדבך לסל הדרישות והסמכויות שהחוק דורש ומעניק לקציני בטיחות בתעבורה.

מטבע הדברים, המחויבות של קצין בטיחות בתעבורה אינה מוגבלת רק לרשות הרישוי, אלא גם לגוף המספק לו את עבודתו ומכתיב לו רמת תפקוד גבוהה.

קציני בטיחות בתעבורה מטעם לופו – להיות חשובים באמת!

קציני בטיחות בתעבורה המועסקים באמצעות לופו ניהול ציי רכב – נדרשים ליותר ומספקים יותר. בלופו אנו לוקחים את תפקיד קצין בטיחות בתעבורה עוד צעד קדימה, על מנת להרחיב את תרומתו לארגון בו הוא מועסק.

לקוחותינו הנהנים משירותי קציני בטיחות בתעבורה שאנו מציבים בארגוניהם, יכולים להעיד על הערך המוסף שהם מביאים לארגון.

קציני הבטיחות בתעבורה מטעמנו הם הסמכות הראשית בארגון לניהול צי הרכב, יועצים צמודים לבעלי החברה והכתובת הראשונה לכל שאלה ופנייה של הנהגים בחברה.

מדובר בבעלי תפקיד מרכזי בארגון, המנהלים את תחומם ביד רמה, תוך שהם נעזרים בתוכנות וביישומים מתקדמים לייעול צי הרכב ולחיסכון בהוצאות.

קצין בטיחות בתעבורה מניע גלגלים רבים בחברה, ומקדם אותה לעידן תעבורתי חדש

למידע נוסף פנו אל לופו שירותי ציי רכב בטלפון 09-7662733 או באמצעות צור קשר

קצין בטיחות בתעבורה

Comments are closed.

Call Now Button