השמת קצין בטיחות בתעבורה

לופו ניהול ציי רכב הינה חברה המתמחה במיון, גיוס והשמת קצין בטיחות בתעבורה בארגונים, שימוש בשירותי ההשמה הייעודיים של לופו חוסך למעסיקים זמן יקר והוצאות רבות.

השמת קצין בטיחות בתעבורה – תנו למומחים לעשות את העבודה

לופו ניהול ציי רכב מתמחה בהשמת קצין בטיחות בתעבורה לארגונים, לחברות ולעסקים האוחזים בצי רכב. חברתנו אמונה על ביצוע תהליכי גיוס ומיון מועמדים מקצועיים מן השורה הראשונה בתחום ייחודי זה.

אנו מספקים שירותי השמת קצין בטיחות בתעבורה עבור ארגונים בעלי ציי רכב בכל היקף ומכל סוג, למשרות קבועות או זמניות.

השימוש בשירותינו חוסך למעסיקים רבים את ההתעסקות המורכבת בגיוס קציני בטיחות מתאימים, ומפנה להם זמן יקר להשקעה בפעילותם התוך ארגונית.

לופו ניהול ציי רכב מלווה את מלוא התהליך של השמת קצין בטיחות בתעבורה בארגונים שונים, במקצועיות רבה ותוך התאמה מלאה לצורכיהם הפרטניים. בעל עסק המשתמש בשירותי ההשמה המקצועיים שלנו עשוי לגלות את היתרונות הרבים, שאת חלקם נפרט להלן.

יתרונות הגיוס באמצעות חברת השמה לקציני בטיחות בתעבורה

מומחיות סקטוריאלית לחברות השמת עובדים המתמחות בסקטור מקצועי מסוים במשק יש יתרון בולט אל מול ההתמחות הכללית של מחלקות משאבי אנוש שבתוך הארגון.

מחלקת כוח אדם פנים ארגונית עלולה לאבד זמן יקר לטובת משימת מיון וגיוס קצין בטיחות בתעבורה. גם אם יימצא על ידה אותו מועמד מתאים לכאורה, ספק אם הבחירה תיעשה מהשיקולים המקצועיים הנכונים.

לעומת זאת, הסתייעות בשירותי השמה חיצוניים של חברה המתמחה בכך ואוחזת במאגר קציני בטיחות בתעבורה, תגדיל את הסיכוי לבחירת המועמד הטוב ביותר לתפקיד.

לרוב, השמה כזו תהיה כרוכה גם בעלות נמוכה יותר לארגון. הניסיון וההתמחות במיון וגיוס עובדים בנישה אחת בהחלט עושים את שלהם.

חיסכון בעלויות חברת השמה חיצונית שתנהל את כל תהליך המיון והגיוס, עשויה לשחרר את הארגון מהוצאות כספיות שתובע תהליך הגיוס:

תהליך גיוס להשמת קצין בטיחות בתעבורה

    • מבחני מיון.
    • מחקר אודות המועמד ובדיקות רפואיות.
    • כמו כן, ייחסכו מהארגון עלויות רבות הקשורות לתהליך חישובי שכר וניהול אדמיניסטרציה.
    • הטבות ותנאים סוציאליים לעובד החדש ועוד.
    • כדאיות זו בולטת בעיקר בארגונים קטנים, אך הינה רלוונטית לכל ארגון שמחזיק צי רכב.

זמינות מועמדים חברה להשמת קצין בטיחות בתעבורה אוחזת במאגר מועמדים זמינים נכבד. מאגר שכזה לבטח אינו מצוי בידי מחלקת משאבי אנוש פנים ארגונית. מתוך מאגר רחב וממוקד כזה, ניתן לבחור כל מועמד פוטנציאלי בהתאם לדרישות המגייס, לצרכיו ולציפיותיו.

קחו לדוגמה מעסיק המעוניין בגיוס קצין בטיחות לארגונו באופן זמני. על מנת להשיג את בעל התפקיד הראוי הוא יידרש לפרסם את המשרה, לראיין מועמדים רבים, ולהנפיק מסמכים שונים – כל זאת כאשר מדובר בתקופת העסקה קצרה יחסית.

ללא ספק, בסיטואציה כזו עדיף להסתייע בשירותי חברת השמה, שיש לה קשרים עם קציני בטיחות מכל הדרגים, שכבר מוינו והוגדרו כעובדים מקצועיים, מנוסים ואמינים, ובעיקר – זמינים לאיוש המשרה תוך זמן קצר.

שימור העובדים כאשר קצין בטיחות בתעבורה שגויס על ידי חברת השמה מאייש משרה זמנית בארגון, המעסיק יכול להעריך את תפקודו בטרם יציע לו משרה קבועה. אופן התקשרות כזה עשוי לחסוך למעסיק זמן והוצאות מיותרות. היתרון גדול עוד יותר כאשר יש צורך בהשמה של יותר מקצין בטיחות בתעבורה אחד.

לופו ניהול ציי רכב הינה חברה מובילה להשמת קצין בטיחות בתעבורה.

זו ההתמחות שלנו ונשמח להפעילה לגיוס העובד המתאים לכם ביותר.

למידע נוסף פנו אל לופו שירותי ציי רכב בטל` 09-7662733

או באמצעות צור קשר באתר

השמת קצין בטיחות בתעבורה

Comments are closed.

Call Now Button