כל צי רכב צריך קצין רכב

קצין רכב הינו פונקציה שהמציאות מחייבת בכל ארגון שמחזיק צי רכבים. קציני רכב מטעם לופו יספקו לכם מענה מושלם לכל תחום הבטיחות בתעבורה וניהול צי הרכב של ארגונכם

מעסיקים קצין רכב וזוכים בראש שקט

כיום, במציאות הישראלית, קצין רכב במפעלים וארגונים המחזיקים ציי רכב, אינו פריווילגיה אלא הכרח.

קציני רכב משמשים רשת ביטחון עבור הנהלת הארגון, ועם העסקתם בעל הארגון יודע כי יש מי שדואג לכל האספקטים התפעוליים והבטיחותיים של צי הרכב ואמון על כל הפרטים הקטנים.

כל חברה בעלת צי רכבים חייבת להעסיק קצין רכב שידאג לתקינות הרכבים ולבטיחות הנהגים. מעבר לאחריות הרבה המוטלת על כתפיהם של קציני רכב, בתוקף תפקידם הם גם מייעצים למנהלי החברה ומדריכים את הנוהגים ברכבי החברה בכל הקשור לכללי בטיחות והתנהגות בדרך.

מה נמצא באחריותו של קצין רכב?

קציני רכב אחראים על כל נושא הרכב בארגון:

  1. בדיקת כדאיות של חברות ליסינג.
  2. הקמת מערך הרכבים בחברה.
  3. בדיקת תקינותם של הרכבים.
  4. הדרכות שוטפות לנהגי החברה בנושאי בטיחות בתעבורה.
  5. ייצוג הארגון מול רשויות וגורמי חוץ: מוסכים, משטרה, חברות ליסינג, חברות ביטוח ועוד.
  6. ייעוץ שוטף בכל נושאי הרכב והתעבורה.
  7. ניהול ותחזוקת ציי הרכב: ניהול ממוחשב וניהול כרטסת, בדיקת רישיונות נהיגה, ביצוע ביקורות בטיחות, אחריות על טיפולי הרכב, בקרת עבירות תנועה של נהגים, הדרכת נהגים על רכבי החברה, מעקב אחר תוקפם של מבחני רישוי ומועד פקיעתם של ביטוחי רכב. איתור חריגות ברכב והקפדה על שימוש לפי הוראות היצרן, אישור רכבים לאחר תיקון. הטמעת רכבים בחברה, פסילת רכבים לא שמישים, דיווח לרשויות ועוד.

קצין רכב מטעם לופו – האיש הנכון לצי הנכון

בחברת לופו ניהול ציי רכב בע"מ אנו מציעים שירותי קצין בטיחות בתעבורה במתכונת מיקור חוץ. כל קציני הרכב שלנו עומדים בקריטריונים המחמירים של משרד התחבורה, והינם בעלי ניסיון עשיר והכשרה מקצועית מקיפה. אנו מתאימים לכל ארגון קצין רכב בהלימה מושלמת לצרכיו, כך שמנהליו יוכלו ליהנות מראש שקט ולהתמקד רק בנושאי הליבה של הארגון.

בין אם ברשותכם צי רכב קטן או גדול, עם רכבים מסחריים או פרטיים – נעמיד לרשותכם קציני רכב מקצועיים ובלעדיים, שינהלו את כל נושא הבטיחות בתעבורה וניהול צי הרכב אצלכם בחברה, ויספקו לכם ייעוץ מקצועי מקיף בתחום התמחותם.

איזה קצין רכב דרוש לכם?

ספרו לנו – נסדר לכם!

למידע נוסף על קציני רכב  וקצין בטיחות בתעבורה פנו אל לופו שירותי ציי רכב בטל` 09-766-2733

או באמצעות צור קשר

קציני רכב

Comments are closed.

Call Now Button